Swietelsky Sp. z o.o.

Realizacje w Polsce.

Realizacje Warszawa

Jesteśmy wykonawcą 12 budynków w naszej stolicy, w tym biurowców i centrów handlowych. Jednym z najnowszych jest Budynek Biurowy Królewska (stan surowy), 12-piętrowy prestiżowy biurowiec w ścisłym centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu ulic Królewska i Grzybowska.

materiały

Do budowy wszystkich obiektów zużyliśmy aż 180 tysięcy m3 betonu i 17 tysięcy ton stali zbrojeniowej.

Największe realizacje

Naszymi największymi projektami w branży obiektów handlowych są: - Centrum Handlowe Okęcie w Warszawie przy Al. Krakowskiej, - Centrum Handlowe OBI, Tesco i Multishop w Sochaczewie.

Realizacja dla Fabryki Cukierków „Pszczółka”

Ostatnio zrealizowanym obiektem z branży przemysłu spożywczego jest nowy zakład dla Fabryki Cukierków "Pszczółka" Sp. z o.o. w Lublinie, w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-Park Mielec, Podstrefa Lublin. Wzniesiony przez nas kompleks produkcyjno-magazynowy i biurowiec mają łączną powierzchnię 20,5 tys. mkw.
Grupa Swietelsky Baugesellschaft m.b.H.

Na świecie.

LIDER

Założona w 1936 roku przez inżyniera Helmutha Swietelsky firma budowlana zajmuje dzisiaj jedno z czołowych miejsc wśród największych przedsiębiorstw budowlanych w Austrii.

ZATRUDNIENIE

Ponad 8.700 pracowników w całej Europie oraz w Australii zaangażowanych jest w projekty budowlane Swietelsky, od inwestycji infrastrukturalnych, jak budowa dróg, autostrad i kolei, poprzez specjalistyczne obiekty sportowe, po budowę kompleksów biurowych, handlowych i przemysłowych.

SILNY PARTNER

Przez lata swojej działalności Grupa zyskała renomę silnego, innowacyjnego i wiarygodnego partnera do kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych.

OBROTY

Pomimo trudnych warunków gospodarczych i silnej konkurencji, Grupa wciąż umacnia swoją pozycję na rynkach budowlanych w 100 spółkach – córkach, osiągając w roku 2018/19 obroty w wysokości 2,805 mrd. Euro.