Swietelsky Sp. z o.o. w Lublinie

BUDUJEMY NA DOŚWIADCZENIU.

Generalny wykonawca obiektów kubaturowych

SWIETELSKY Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie działa na rynku polskim przede wszystkim jako generalny wykonawca obiektów kubaturowych. Wizytówką przedsiębiorstwa jest siedemnastoletnie doświadczenie oraz 45 zakończonych projektów inwestycyjnych m.in. dla firm OBI, Metro Group, T-Mobile, Tesco, Lidl, Trei Real Estate, AFI Group, Hines, Fabryka Cukierków „Pszczółka”.

Wyróżnia nas stała, wieloletnia współpraca z tymi samymi zleceniodawcami, których zaufanie zdobyliśmy dzięki sprawnie, kompleksowo prowadzonym inwestycjom od początku budowy po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

Nasze atuty to wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska, korzystanie z doświadczeń i wsparcia austriackiej firmy macierzystej, stabilne zaplecze finansowe oraz elastyczność działania. Pozwalają nam one wciąż umacniać naszą pozycję na rynku w sektorze średniej wielkości przedsiębiorstw budowlanych.

Swietelsky Sp. z o.o. należy do Koncernu SWIETELSKY BAUGESELLSCHAFT m.b.H., który zatrudniając ogółem około 9 tysięcy pracowników, od lat jest jednym z największych prywatnych przedsiębiorstw budowlanych w Austrii i prowadzi działalność w wielu państwach Europy i poza nią. W roku obrotowym 2016/17 grupa osiągnęła obroty ogółem w wysokości ok. 2,02 mld €. Działalność koncernu rozciąga się na wszystkie gałęzie budownictwa. Jeśli pragną Państwo zapoznać się bliżej z działalnością Grupy Swietelsky, polecamy stronę internetową www.swietelsky.com.

 Ikona

centra handlowe

Ponad 25 obiektów halowych (m. in. markety
dla dużych międzynarodowych sieci)

 Ikona

biurowce

Ponad 15 budynków biurowych, biurowo-technicznych,
obiektów użyteczności publicznej

 Ikona

budynki mieszkalne

Ponad 700 mieszkań

 Ikona

obiekty sportowe

Modernizacja 4 stadionów

Kierownictwo firmy.

Jarosław Kania

Członek Zarządu

Tomasz Owsik

Prokurent
August Weichselbaumer

August Weichselbaumer

Członek Zarządu
Harald Gindl

Harald Gindl

Prokurent

mln łącznych obrotów

Lat doświadczenia na polskim rynku

Zrealizowanych budów

Zadowolonych klientów

Swietelsky Sp. z o.o.

Dlaczego my?.

W budowaniu stosujemy najwyższe standardy od początku obecności na rynku w Polsce. Łączymy system zarządzania przejęty z austriackiej firmy macierzystej z doskonałą znajomością polskiego rynku budowlanego. Dzięki temu nasze realizacje przebiegają sprawnie i szybko.
Z powierzonych nam projektów wywiązujemy się fachowo i rzetelnie.
Do każdego zleceniodawcy i jego wymogów podchodzimy indywidualnie, spełniając ich oczekiwania w kompleksowej realizacji inwestycji.

Naszą misją jest troska i dbałość o każdego klienta, wznoszenie budynków w partnerskiej współpracy z naszymi Zleceniodawcami i ku ich satysfakcji, zdobywanie zaufania naszych Klientów poprzez elastyczne, partnerskie podejście, tworzenie budowli przyjaznych dla ludzi i otoczenia.
Zapewnienie Klientom kompleksowej, fachowej obsługi polegającej na świadczeniu usług budowlanych o najwyższym standardzie wraz z dopełnieniem wszelkich spraw formalno-prawnych.

Aspirujemy do pozycji liderów wśród generalnych wykonawców, dlatego staramy się stale powiększać nasz portfel inwestycyjny o kolejne projekty w polskich miastach. Naszym celem jest stworzenie grona stałych, zaufanych odbiorców i budowanie partnerskich relacji podczas wspólnej realizacji kolejnych projektów inwestycyjnych.